Structura si componenta AMIER:

 

CONSILIUL DIRECTOR AMIER 

Preşedinte: ABRUDAN IOAN

 Vicepreşedinte: RADU CORNELIU

Secretar general: ŢUŢUREA MOISE

Membrii:

  1. DRĂGHICI GHEORGHE
  2. DUMITRU CONSTANTIN
  3. IZVERCIANU MONICA
  4. LUNGU IOAN
  5. RUSU COSTACHE
  6. SIMIONESCU AURELIAN

 Comisii de cenzori

  1. Hărău Carmen
  2. Manea Victoria
  3. Tarniţă Daniela

1. FILIALA REGIONALĂ NORD-EST:   

Nr.

crt.

Nume şi prenume

Oraş

 

1

Rusu Costache – preşedinte

Iasi

2

Brezuleanu Stejărel

Iasi

3

Ciurea Ion Valeriu

Iasi

 

4

Condurache Gheorghe

Iasi

 

5

Luca Gabriel Petru

Iasi

 

6

Voicu Monica

Iasi

 

7

Huţu Carmen

Iasi

 

8

Lupu Luminiţa

Iasi

 

9

Silvia Avasilcăi

Iasi

 

10

Ciobanu Romeo

Iasi

 

11

Rusu Bogdan

Iasi

 

12

Verzea Ion

Iasi

 

13

Istrate Cristina

Iasi     

 

14

Chiran Aurel

Iasi

 

15

Simionescu Gheorghe

Bacau

 

16

Turcu  Ovidiu-Leonard

Bacau

 

17

Zichil Valentin

Bacau

 

18

Mironescu Roxana    

Bacau

 

19

Ion Răducan

Bacau

 

20

Drob Cătălin

Bacau

 

21

Frunză Gheorghe

Suceava

 

22

Mihai Ioan

Suceava

 

23

Potorac Alexandru

Suceava

 

  2. FILIALA REGIONALĂ SUD-EST:

Nr.

crt.

Nume şi prenume

Oraş

 

1

Lungu Ioan – preşedinte

Constanta

2

Chircor Mihael

Constanta

3

Manea Laurenţiu

Constanta

 

4

Petrovici Virgil

Constanta

 

5

Zăgan Remus

Constanta

 

6

Lungu Florinela

Constanta

 

7

Frumușanu Gabriel-Radu

Galati

 

 3. FILIALA REGIONALĂ SUD-MUNTENIA:

Nr.

crt.

Nume şi prenume

Oraş

 

1

Drăghici Gheorghe – preşedinte

Ploiesti

2

Popescu Cătălin

Ploiesti

3

Dragoş Gabriel Zisopol

Ploiesti

 

4

Minescu Mihail

Ploiesti

 

5

Petrescu Marius-Gabriel

Ploiesti

 

6

Dumitrescu Andrei

Ploieşti

 

7

Niţu Eduard   

Pitesti

 

8

Ungureanu Ion

Pitesti

 

 4. FILIALA REGIONALĂ SUD-VEST OLTENIA: 

Nr.

crt.

Nume şi prenume

Oraş

 

1

Dumitru Constantin – preşedinte

Craiova

2

Ciupitu Ion     

Craiova

3

Tarniţă Daniela

Craiova

 

4

Cherciu Mirela

Craiova

 

5

Crăciunoiu Nicolae

Craiova

 

6

Toba Daniel    

Craiova

 

7

Patrutescu Monica     

Craiova

 

8

Simion Dalia-Mirela

Craiova

 

9

Benga Gabriel

Craiova

 

10

Popescu Luminita

Craiova

 

11

Zaharia Constantin

Craiova

 

12

Zaharia Ioana

Craiova

 

13

Iancu Anica

Craiova

 

14

Popescu Virgil Daniel

Craiova

 

15

Tobă Leana

Craiova

 

16

Stanciu Marieta

Craiova

 

17

Mangra Mădălina Giorgiana

Craiova

 

18

Cīrţīnă Liviu

Tg-Jiu

 

19

Ghimisi Ștefan-Sorinel

Tārgu Jiu

 

20

Avram Veronel

Drobeta Turnu Severin

 

 5. FILIALA REGIONALĂ VEST: 

Nr.

crt.

Nume şi prenume

Oraş

 

1

Simionescu Aurelian – preşedinte

Petrosani (Tārgu Jiu)

2

Bușe Florian

Petrosani

3

Călămăriu Nicolae

Petrosani

 

4

Purcaru Stamin Ion

Petrosani

 

5

Edelhauser Eduard

Petrosani

 

6

Dura Codruta Cornelia

Petrosani

 

7

Isac Claudia

Petrosani

 

8

Cucu Ioan      

Petrosani

 

9

Dobriţoiu Nicolae

Petrosani

 

10

Dolea Gabriel Gheorghe

Petrosani

 

11

Hodor Petru

Petrosani 

 

12

Miclea Mircea Iosif

Petrosani

 

13

Irimie Sabina

Petrosani

 

14

Băleanu Virginia

Petroşani

 

15

Izvercianu Monica

Timisoara

 

16

Popa Horia-Liviu

Timisoara

 

17

Dumitrescu Constantin

Timisoara

 

18

Ignaton Elemer

Timisoara

 

19

Cociu Nicolae

Timisoara

 

20

Mocan Marian

Timisoara

 

21

Tăroată Anghel 

Timisoara

 

22

Păun Alan

Timisoara

 

23

Goşa Vasile

Timişoara

 

24

Mateoc-Sīrb Nicoleta

Timişoara

 

25

Ionescu Gheorghe

Timisoara

 

26

Hărău Carmen

Hunedoara

 

27

Ruja Ioan

Reșiţa

 

28

Barbu Ionel

Arad   

 
29 Iacob Mihaela Ioana Arad 
30 Szentesi Silviu Gabriel Arad 
31 Isac Florin Arad 
32 Spīnu Marian Arad 
33 Nicolaescu Cristina Arad 
34 Lile Ramona Arad 

 6. FILIALA REGIONALĂ NORD-VEST: 

Nr.

crt.

Nume şi prenume

Oraş

 

1

Abrudan Ioan – preşedinte    

Cluj

2

Bacali Laura

Cluj

3

Bordea Marius

Cluj

 

4

Cāndea Dan   

Cluj

 

5

Funar Mărioara Sabina

Cluj

 

6

Loşonţi Aurel

Cluj

 

7

Lungu Florin

Cluj

 

8

Merce Emilian

Cluj

 

9

Popoviciu Viorel

Cluj

 

10

Arion Felix

Cluj

 

11

Chiş Margareta

Cluj

 

12

Domsa Julietta

Cluj

 

13

Todea Alexandru

Cluj

 

14

Şuteu Sorin Mircea

Cluj

 

15

Fărcaş Doru

Cluj

 

16

Popa Mirela

Cluj

 

17

Merce Cristian

Cluj

 
18 Sīrbu Janetta Cluj

19

Bungău Constantin

Oradea

 

20

Pop Mircea Teodor

Oradea

 

21

Polojinţef-Corbu Nicolae

Oradea

 

22

Ţarcă Radu Cătălin

Oradea

 

23

Blaga Florin

Oradea

 

24

Andreica Ileana

Oradea

 

25

Nichita Gabriela Georgeta

Oradea

 

26

Pasc Ildiko

Oradea

 

27

Pop Delia

Oradea

 

28

Hule Voichiţa

Oradea

 

29

Roşca Viorica

Oradea

 

30

Băban Călin Florin

Oradea

 
31 Cuc Sunhilde Oradea

32

Rangone Egidio

Italia (Oradea)

 

33

Rada Ioan Constantin

Oradea

 

34

Lobonţiu Mircea

Baia Mare

 

35

Radu Lupan

Baia Mare

 

36

Lobonţiu Gabriela

Baia Mare

 

 7. FILIALA REGIONALĂ CENTRALĂ: 

Nr.

crt.

Nume şi prenume

Oraş

 

1

Ţuţurea Moise – preşedinte

Sibiu

2

Bārsan Ioan

Sibiu

3

Bogdan Laurean

Sibiu

 

4

Oprean Constantin

Sibiu

 

5

Roşca Liviu- Ion

Sibiu

 

6

Niculescu Mircea

Sibiu

 

7

Firiza Ioan

Sibiu

 

8

Duşe Dan-Maniu

Sibiu

 

9

Dumitraşcu Dan

Sibiu

 

10

Deneş Călin

Sibiu

 

11

Cioca Lucian

Sibiu

 

12

Brāndaşu Dan

Sibiu

 

13

Miricescu Dan

Sibiu

 

14

Deaconescu Tudor-Ion

Brasov

 

15

Mărăscu Klein Vladimir

Brasov

 

16

Cioară Gheorghe Romeo

Brasov

 

17

Camelia Stefanescu

Brasov

 

18

Panzaru Stelian

Brasov

 

19

Petrescu Ion

Brasov

 

20

Marian Onoriu-Liviu

Tg. Mures

 

21

Moldovan Liviu

Tg. Mures

 

22

Blaga Petruţa

Tg. Mures

 

23

Tripon Avram

Tg. Mures

 

24

Boloş Codruţa

Tg. Mures

 

25

Ciotea Valentin

Tg. Mures

 

 8. FILIALA REGIONALĂ BUCUREŞTI-ILFOV:

Nr.

crt.

Nume şi prenume

Oraş

 

1

Radu Victor-Corneliu – preşedinte

Bucureşti

2

Brătianu Constantin

Bucureşti

3

Dona Ioan

Bucureşti

 

4

Drăghici Manea

Bucureşti

 

5

Gheorghe Marian

Bucureşti

 

6

Ghiţă Marilena

Bucureşti

 

7

Manea Victoria

Bucureşti

 

8

Oancea Margareta

Bucureşti

 

9

Purcărea Anca Alexandra

Bucureşti

 

10

Sandovici Lucia Gabriela

Bucureşti

 

11

Stanciu Dumitru Radu

Bucureşti

 

12

Stoian Elena

Bucureşti

 

13

Niţă Monica

Bucureşti

 

14

Blajină Ovidiu Aurelian

Bucureşti

 

15

Niţă Aurel-Mircea

Bucureşti

 

16

Militaru Constantin

Bucureşti

 

17

Pārgaru Ion

Bucureşti

 

18

Ionescu Sorin Cristian

Bucureşti

 

19

Oltu Orest

Bucureşti

 

20

Dimitriu Sorin Petre

Bucureşti

 

21

Ecaterina Andronescu

Bucureşti

 

22

Neagu Corneliu

Bucureşti

 

23

Fāntāneru Alexandru

Bucureşti

 

24

Doicin Cristian-Vasile

Bucureşti

 

25

Bīsceanu Gigi Cristinel

Bucureşti

 

26

Agata Popescu

Bucureşti

 

27

Daniela Momete

Bucureşti

 

28

Dumitru Stancu

Bucureşti

 

29

Turcoiu Titi

Bucureşti

 

30

Niculescu Cristian

Bucureşti

 

31

Postăvaru Nicolae

Bucureşti

 

32

Budacia Lucian Constantin

Bucureşti

 

33

Budacia Elisabeta Andreea

Bucureşti

 

Home

trafic ranking

Statistici web

©Copyright 2010 Asociatia Managerilor si a inginerilor economisti din Romania. Toate drepturile rezervate.