Structura si componenta AMIER:

 

 

CONSILIUL DIRECTOR AMIER 

Preşedinte: ABRUDAN IOAN

 Vicepreşedinte: RADU CORNELIU

Secretar general: BUNGĂU CONSTANTIN

Membrii:

DRĂGHICI GHEORGHE

DUMITRU CONSTANTIN

IZVERCIANU MONICA

LUNGU IOAN

RUSU COSTACHE

SIMIONESCU AURELIAN

 Comisia de cenzori

Hărău Carmen

Manea Victoria

Tarniţă Daniela

1. FILIALA REGIONALĂ NORD-EST:   

1

Rusu Costache

Iași

2

Brezuleanu Stejărel

Iași

3

Ciurea Ion Valeriu

Iași

4

Luca Gabriel Petru

Iași

5

Voicu Monica

Iași

6

Huţu Carmen

Iași

7

Lupu Luminiţa

Iași

8

Silvia Avasilcăi

Iași

9

Ciobanu Romeo

Iași

10

Rusu Bogdan

Iași

11

Verzea Ion

Iași

12

Istrate Cristina

Iași     

13

Chiran Aurel

Iași

14

Pīslaru Marius

Iași

15

Lăzărescu Raluca Petronela

Iași

16

Ungureanu George

Iași

17

Gīndu Elena

Iași

18

Alexa Elena Lidia

Iași

19

Tudose Mihaela Brīndușa

Iași

20

Turcu  Ovidiu-Leonard

Bacău

21

Zichil Valentin

Bacău

22

Drob Cătălin

Bacău

23

Schnakovszky Carol

Bacău

24

Tuluca Ioana Ancuta

Bacău

25

Potorac Alexandru

Suceava

  2. FILIALA REGIONALĂ SUD-EST:

1

Nicolae Florin

Constanța

2

Melnic Lucia

Constanța

3

Gurău Marian Andrei

Constanța

4

Ilie Constantin

Constanța

5

Topalu Ana Maria

Constanța

6

Moise Irina

Constanța

7

Panaitescu Liliana

Constanța

8

Ianculescu Gabriela

Constanța

9

Popa Catalin

Constanța

10

Ristea Marian

Constanța

11

Mereuță Elena

Galați

12

Păunoiu Viorel

Galați

 3. FILIALA REGIONALĂ SUD-MUNTENIA:

1

Drăghici Gheorghe

Ploiești

2

Popescu Cătălin

Ploiești

3

Dragoş Gabriel Zisopol

Ploiești

4

Minescu Mihail

Ploiești

5

Dumitrescu Andrei

Ploieşti

6

Niţu Eduard   

Pitești

7

Ungureanu Ion

Pitești

8

Iacomi Doina

Pitești

9

Rizea Alin Daniel

Pitești

10

Bălteanu Ancuța

Pitești

11

Rotaru Ana (căs. Gavriluță)

Pitești

12

Belu Nadia

Pitești

13

Plăiașu Gabriela

Pitești

 4. FILIALA REGIONALĂ SUD-VEST OLTENIA: 

1

Dumitru Constantin

Craiova

2

Ciupitu Ion     

Craiova

3

Tarniţă Daniela

Craiova

4

Cherciu Mirela

Craiova

5

Crăciunoiu Nicolae

Craiova

6

Tobă Daniel   

Craiova

7

Petruţescu Monica     

Craiova

8

Simion Dalia-Mirela

Craiova

9

Benga Gabriel Constantin

Craiova

10

Popescu Luminiţa Florentina

Craiova

11

Zaharia Constantin

Craiova

12

Zaharia Ioana

Craiova

13

Iancu Anica

Craiova

14

Popescu Virgil Daniel

Craiova

15

Tobă Leana

Craiova

16

Stanciu Marieta

Craiova

17

Mangra Mădălina Giorgiana

Craiova

18

Ivănuş Radu Cristian

Craiova

19

Gheorghe Ştefan

Craiova

20

Teişanu Alina Cristina

Craiova

21

Demian Mihai

Craiova

22

Şchiopoiu Burlea Adriana

Craiova

23

Roșca Adrian Sorin

Craiova

24

Cīrţīnă Liviu

Tārgu Jiu

25

Ghimisi Ștefan-Sorinel

Tārgu Jiu

26

Avram Veronel

Drobeta Turnu Severin

 5. FILIALA REGIONALĂ VEST: 

1

Simionescu Aurelian

Petrosani (Tārgu-Jiu)

2

Bușe Florian

Petroșani

3

Călămăriu Nicolae

Petroșani

4

Purcaru Stamin Ion

Petroșani

5

Edelhauser Eduard Victor

Petroșani

6

Dura Codruța Cornelia

Petroșani

7

Isac Claudia Adriana

Petroșani

8

Cucu Ioan      

Petroșani

9

Dobriţoiu Nicolae

Petroșani

10

Dolea Gabriel Gheorghe

Petroșani

11

Hodor Petru

Petroșani 

12

Miclea Mircea Iosif

Petroșani

13

Irimie Sabina

Petroșani

14

Băleanu Virginia

Petroşani

15

Ionică Andreea

Petroşani

16

Niță Dorina Veronica

Petroşani

17

Izvercianu Monica

Timișoara

18

Popa Horia-Liviu

Timișoara

19

Dumitrescu Constantin

Timișoara

20

Cociu Nicolae

Timișoara

21

Mocan Marian

Timișoara

22

Păun Alan

Timișoara

23

Goşa Vasile

Timişoara

24

Mateoc-Sīrb Nicoleta

Timişoara

25

Ionescu Gheorghe

Timișoara

26

Tăucean Ilie Mihai

Timişoara

27

Tămășilă Matei

Timișoara

28

Drăghici Anca

Timişoara

29

Prostean Gabriela

Timișoara

30

Hărău Carmen

Hunedoara

31

Ruja Ioan

Reșiţa

32

Barbu Ionel

Arad   

33

Isac Florin

Arad   

34

Nicolaescu Cristina

Arad   

35

Lile Ramona

Arad   

36

Sturz Adina Eleonora

Arad   

37

Boglea Vanina Adoriana

Arad   

38

Haranguș Daniela

Arad

 6. FILIALA REGIONALĂ NORD-VEST: 

1

Abrudan Ioan

Cluj-Napoca

2

Bacali Laura

Cluj-Napoca

3

Bordea Marius

Cluj-Napoca

4

Cāndea Dan   

Cluj-Napoca

5

Loşonţi Aurel

Cluj-Napoca

6

Lungu Florin

Cluj-Napoca

7

Merce Emilian

Cluj-Napoca

8

Popoviciu Viorel

Cluj-Napoca

9

Arion Felix

Cluj-Napoca

10

Chiş Margareta

Cluj-Napoca

11

Domșa Julietta

Cluj-Napoca

12

Todea Alexandru

Cluj-Napoca

13

Şuteu Sorin Mircea

Cluj-Napoca

14

Fărcaş Doru

Cluj-Napoca

15

Popa Mirela

Cluj-Napoca

16

Merce Cristian

Cluj-Napoca

17

rbu Janetta

Cluj-Napoca

18

Oțel Călin Ciprian

Cluj-Napoca

19

Morar Liviu

Cluj-Napoca

20

Șebeș Claus

Cluj-Napoca

21

Someșan Cornel

Cluj-Napoca

22

Chiș Grigore

Cluj-Napoca

23

Ciplea Sorina

Cluj-Napoca

24

Birou Iulian

Cluj-Napoca

25

Cristea Ciprian

Cluj-Napoca

26

Vlad Daniel Valerius

Cluj-Napoca

27

Firescu Violeta

Cluj-Napoca

28

Filip Daniel

Cluj-Napoca

29

Pīslă Adrian

Cluj-Napoca

30

Popescu Sorin

Cluj-Napoca

31

Băcilă Carmen Gabriela

Cluj-Napoca

32

Anastasiu Livia

Cluj-Napoca

33

Brad Stelian

Cluj-Napoca

34

Bungău Constantin

Oradea

35

Pop Mircea Teodor

Oradea

36

Polojinţef-Corbu Nicolae

Oradea

37

Blaga Florin

Oradea

38

Andreica Ileana

Oradea

39

Nichita Gabriela Georgeta

Oradea

40

Pasc Ildiko

Oradea

41

Pop Delia

Oradea

42

Hule Voichiţa

Oradea

43

Roşca Viorica

Oradea

44

Băban Călin Florin

Oradea

45

Rada Ioan Constantin

Oradea

46

Cuc Sunhilde

Oradea

47

Roşca Marcel

Oradea

48

Hora Cristina

Oradea

49

Maerescu Cristina Maria

Oradea

50

Chereji Ioan

Oradea

51

Roman Lucian Dan

Oradea

52

Donca Gheorghe

Oradea

53

Mitulescu Mirela Salvia

Oradea

54

Bucurean Eva

Oradea

55

Marele Daniela Camelia

Oradea

56

Dudaş Anca

Oradea

57

Dodu Monica Angelica

Oradea

58

Moşoiu Alina Emilia Maria

Oradea

59

Pancu Rareş Mihai

Oradea

60

Indrie Liliana

Oradea

61

Rațiu Mariana

Oradea

62

Măgdoiu Liliana Doina

Oradea

63

Tonț Gabriela

Oradea

64

Lobonţiu Mircea

Baia Mare

65

Radu Lupan

Baia Mare

66

Lobonţiu Gabriela

Baia Mare

67

Darabă Dinu

Baia Mare

68

Rădulescu Corina

Baia Mare

69

Ungureanu Nicolae

Baia Mare

70

Siserman Sabin

Baia Mare

71

Boca Grațiela Dana

Baia Mare

 7. FILIALA REGIONALĂ CENTRALĂ: 

1

Bārsan Ioan

Sibiu

2

Bogdan Laurean

Sibiu

3

Oprean Constantin

Sibiu

4

Roşca Liviu- Ion

Sibiu

5

Firiza Ioan

Sibiu

6

Duşe Dan-Maniu

Sibiu

7

Dumitraşcu Dan

Sibiu

8

Deneş Călin

Sibiu

9

Cioca Lucian

Sibiu

10

Brīndaşu Dan

Sibiu

11

Miricescu Dan

Sibiu

12

Grigorescu Ioan Lucian

Sibiu

13

Tiță Ovidiu

Sibiu

14

Badea Dorel

Sibiu

15

Iancu Dumitru

Sibiu

16

Moraru Gina Maria

Sibiu

17

Rotaru Mihaela

Sibiu

18

Popa Daniela

Sibiu

19

Ciortea Gligor

Sibiu

20

Țīțu Mihail Aurel

Sibiu

21

Marinescu Niculae Ion

Sibiu

22

Kifor Vasile Claudiu

Sibiu

23

Baboș Alexandru

Sibiu

24

Tarnu Lucian

Sibiu

25

Dumitrașcu Oana

Sibiu

26

Deaconescu Tudor-Ion

Brașov

27

Mărăscu Klein Vladimir

Brașov

28

Cioară Gheorghe Romeo

Brașov

29

Camelia Ștefănescu

Brașov

30

Petrescu Ion

Brașov

31

Gruia Romulus

Brașov

32

Repanovici Angela

Brașov

33

Boscoianu Mircea

Brașov

34

Calefariu Gavrilă

Brașov

35

Lupulescu Nouraș Barbu

Brașov

36

Nedelcu Anișor

Brașov

37

Savescu Dan

Brașov

38

Gaceu Liviu

Brașov

39

Marian Onoriu-Liviu

Tārgu Mureș

40

Moldovan Liviu

Tārgu Mureș

41

Blaga Petruţa

Tārgu Mureș

42

Tripon Avram

Tārgu Mureș

43

Boloş Codruţa

Tārgu Mureș

44

Ciotea Valentin

Tārgu Mureș

45

Harpa Elena

Tārgu Mureș

46

Moica Sorina

Tārgu Mureș

47

Achim Moise Ioan

Alba Iulia

48

Fenișer Cristina

Alba Iulia

 8. FILIALA REGIONALĂ BUCUREŞTI-ILFOV:

1

Radu Victor-Corneliu

Bucureşti

2

Brătianu Constantin

Bucureşti

3

Dona Ion

Bucureşti

4

Ghiţă Marilena

Bucureşti

5

Manea Victoria

Bucureşti

6

Purcărea Anca Alexandra

Bucureşti

7

Stanciu Dumitru Radu

Bucureşti

8

Stoian Elena

Bucureşti

9

Niţă Monica

Bucureşti

10

Blajină Ovidiu Aurelian

Bucureşti

11

Niţă Aurel-Mircea

Bucureşti

12

Militaru Constantin

Bucureşti

13

Pārgaru Ion

Bucureşti

14

Ionescu Sorin Cristian

Bucureşti

15

Oltu Orest

Bucureşti

16

Dimitriu Sorin Petre

Bucureşti

17

Ecaterina Andronescu

Bucureşti

18

Neagu Corneliu

Bucureşti

19

Fāntāneru Alexandru

Bucureşti

20

Doicin Cristian-Vasile

Bucureşti

21

Bīsceanu Gigi Cristinel

Bucureşti

22

Momete Daniela

Bucureşti

23

Dumitru Stancu

Bucureşti

24

Niculescu Cristian

Bucureşti

25

Postăvaru Nicolae

Bucureşti

26

Budacia Lucian Constantin

Bucureşti

27

Budacia Elisabeta Andreea

Bucureşti

28

Dinu Toma Adrian

Bucureşti

29

Costoiu Mihnea

Bucureşti

30

Scarlat Cezar

Bucureşti

31

Bucovețchi Olga

Bucureşti

32

Zaharia Sorin Eugen

Bucureşti

33

Fleacă Elena

Bucureşti

34

Militaru Gheorghe

Bucureşti

35

Panduru Valentin

Bucureşti

36

Bigan Cristin

Bucureşti

37

Negoiță Octavian Ion

Bucureşti

38

Ionescu Nicolae

Bucureşti

39

Petruța Mihai

Bucureşti

40

Gheorghe Cristina Mihaela

Bucureşti

41

Negoiță Olivia Doina

Bucureşti

42

Preda Daniela

Bucureşti

43

Semenescu Augustin

Bucureşti

44

Dănălache Florin

Bucureşti

45

Fleacă Bogdan

Bucureşti

 9. FILIALA EXTERNA:

1

TANKU Piro

Tirana - ALBANIA

2

MUKA Vladimir Shaban

Tirana - ALBANIA

3

TANKU Gaqo

Tirana - ALBANIA

4

KARAGUL Mehmet

Burdur - TURCIA

5

MASCA Mahmut

Afyonkarasihar - TURCIA

 

 

 

Home

trafic ranking

Statistici web

©Copyright - Asociatia Managerilor si a inginerilor economisti din Romania. Toate drepturile rezervate.